Darmowa dostawa od 349,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Prostowniki samochodowe

( ilość produktów: 10 )

Prostowniki samochodowe: Energia na nowo

Zadbaj o sprawną pracę akumulatora w Twoim samochodzie.

Akumulator to serce Twojego samochodu. Prostowniki samochodowe, które proponujemy, to nie tylko narzędzia do ładowania baterii, ale również do jej odnowy i ochrony. Dzięki nim z łatwością przywrócisz życie rozładowanemu akumulatorowi, a także przedłużysz jego żywotność. Nasze prostowniki są wyposażone w najnowocześniejsze technologie, które gwarantują bezpieczeństwo i skuteczność. Niezawodność w każdej sytuacji, niezależnie od warunków.

Prostowniki samochodowe do czego służą?

Samochód jest nieodzownym elementem życia wielu ludzi. To dzięki niemu możemy szybko i wygodnie dojechać do pracy, zrobić zakupy czy wyjechać na wycieczkę. Kluczowe jest to, aby samochód był w pełni sprawny i nie zawiódł nas wtedy, kiedy najbardziej się śpieszymy i go potrzebujemy. Główną przyczyną tego, iż auto może nie odpalić jest rozładowany akumulator. Niestety bardzo łatwo go rozładować, gdyż nawet niedomknięty bagażnik, w którym świeci się lampka czy włączone radio, po upływie kilku godzin mogą całkowicie rozładować akumulator. Pora zimowa również może źle na niego wpłynąć, ponieważ temperatury poniżej zera mogą także go rozładować. Dlatego tak istotne jest, aby posiadać prostownik samochodowy w każdym samochodzie. Prostowniki samochodowe do akumulatorów są podstawowym elementem, każdego warsztatu samochodowego. Aby zapobiec niemiłym niespodziankom, iż samochód nie odpali warto także się w niego zaopatrzyć. Praca prostownika samochodowego powoduje, że zmienia on napięcie naprzemienne na istotne napięcie stałe, dlatego przywraca sprawność baterii samochodu.

Prostownik do akumulatora samochodowego - prostowniki samochodowe rodzaje

Problem rozładowanego akumulatora jest bardzo uporczywy, szczególnie często zdarza się to w zimowe poranki, kiedy śpieszymy się do pracy. Dobry prostownik samochodowy cechuje się wydajnością oraz jakością wykonania, istotne także aby posiadał wysoką sprawność prądową. Prostownik samochodowy trzeba dobrać pod rodzaj akumulatora jaki posiadamy, mianowicie musimy zwrócić uwagę na jego pojemność a także napięcie. Zależnie od wyboru rodzaju prostownika, wiele z nich posiada funkcję przełączania generowanego napięcia, które umożliwi ładowanie akumulatorów do różnych aut. Istnieje kilka rodzajów prostowników mianowicie prostowniki standardowe, prostowniki impulsowe oraz prostowniki mikroprocesorowe. Najczęściej wyróżniamy prostowniki:

Standardowe - gotowe są do naładowania akumulatorów samochodów osobowych, wiele z nich posiada regulacje ładowania prądu, lecz nie posiadają żadnych innych systemów elektronicznych.

Impulsowe - są to jedne z najnowszych prostowników, posiadają kompaktowe wygodne wymiary oraz potrafią bardzo szybko ładować.

Mikroprocesorowe - cenione są za to, iż pracują niesamowicie intuicyjnie. Same dobierają parametry ładowania, a gdy skończą wyłączają się. Także szybko ładują baterię bez ryzyka jej uszkodzenia.

Dobry prostownik samochodowy

W ofercie Hurtoils znajdą Państwo najlepsze na rynku prostowniki samochodowe. Dostępne zarówno do aut osobowych jak i ciężarowych. Posiadamy kompaktowe modele, które zawsze możesz trzymać w aucie jak i wielofunkcyjne urządzenia, które idealnie sprawdzą się do warsztatu samochodowego.  Dzięki szerokiej ofercie prostowników, łatwo i szybko poradzisz sobie z problemem rozładowanego akumulatora. Oferujemy sprzęt wiodących producentów takich jak:

  • Prostownik automatyczny Osram,
  • Geko prostownik mikroprocesorowy,
  • Prostownik Kukla - ładowarka akumulatora,
  • Prostownik z funkcją rozruchu AMiO,

oraz wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą akcesoriów elektrycznych w sklepie Hurtoils.

pixel