Darmowa dostawa od 349,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

16' 410mm

( ilość produktów: 3 )

Pióra wycieraczek 16 cali (41 cm)

Bezpieczeństwo i komfort dzięki idealnie czystej szybie.

Efektywność w każdej sytuacji

Bez względu na warunki atmosferyczne, nasze pióra wycieraczek o długości 16 cali (41 cm) zapewniają doskonałą widoczność. Skonstruowane z wysokiej jakości materiałów, są wytrzymałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych. Precyzyjne czyszczenie szyby, bez smug i zacieków, sprawia, że jazda staje się bardziej komfortowa i bezpieczna. Niezawodność naszych piór wycieraczek 16 cali pozwala na cieszenie się jazdą w każdych warunkach pogodowych. Wybierając je, inwestujesz w jakość i niezawodność.

W jakich samochodach stosujemy pióra wycieraczek 16 cali ( 41 cm ) ?

Wycieraczki o długości 16 cali (41 cm) są używane w wielu modelach samochodów. Zawsze warto sprawdzić czy jest to odpowiedni rozmiar dla naszego pojazdu.

Niektóre samochody mogą wymagać różnych rozmiarów wycieraczek dla przednich i tylnych szyb, a także różnej długości dla strony kierowcy i pasażera.

Wycieraczki o długości 16 cali (41 cm) mogą być stosowane w wymienionych poniżej modelach samochodów:

  • Niektóre modele Hyundaia i30
  • Część modeli Volkswagena Golfa
  • Niektóre wersje Ford Fiesta
  • Pewne modele Renault Clio

Wymienione modele są podane przykładowo - wymiary wycieraczek mogą się różnić nawet w ramach tych samych modeli w zależności od roku produkcji. Warto więc zawsze sprawdzić specyfikacje swojego samochodu i upownić się, że wybierasz odpowiedni rozmiar.

pixel