Darmowa dostawa od 349,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Chemia samochodowa

( ilość produktów: 862 )

Chemia Samochodowa - Doskonałe Produkty do Pielęgnacji i Konserwacji

Zachowaj Wydajność i Bezpieczeństwo Twojego Pojazdu

W naszym asortymencie znajdziesz następujące podkategorie:

  • Chemia Warsztatowa - środki do czyszczenia, smarowania i konserwacji narzędzi oraz wyposażenia warsztatowego.
  • Dodatki do Olejów i Paliw - produkty poprawiające wydajność silnika, redukujące zużycie paliwa i zapewniające ochronę przed korozją.
  • Płyny Eksploatacyjne - oleje silnikowe, płyny hamulcowe, płyny chłodzące i inne, niezbędne do regularnej obsługi pojazdu.
  • Produkty Zimowe - środki do odmrażania szyb, płyny do spryskiwaczy, łańcuchy śniegowe i inne akcesoria przydatne w sezonie zimowym.
  • Konserwacja Podwozia - preparaty do ochrony podwozia przed korozją i uszkodzeniami spowodowanymi warunkami atmosferycznymi.

Chemia samochodowa - warsztatowa

 

Skuteczna i niedroga chemia samochodowa oraz warsztatowa, którą stosują najbardziej pożądani mechanicy w kraju. Wyselekcjonowane produkty służące do czyszczenia, konserwacji, napraw wszelkiego typu urządzeń i ich części. W tej kategorii znajdą Państwo również wysokiej jakości preparaty, odtłuszczacze wielu solidnych firm. Dbamy o to, by wszystkie produkty były starannie wyselekcjonowane, by ich stosowanie przynosiło oczekiwane rezultaty. Dzięki długoletniej działalności nawiązaliśmy wiele dobrych kontaktów, które pozwalają na oferowanie Państwu produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Możemy zapewnić, że chemia samochodowa znajdująca się w poniższych kategoriach, to cały czas powiększający się asortyment, zapewniający wszystkie niezbędne produkty do każdego warsztatu! Zapraszamy do satysfakcjonujących zakupów.

 

 

Płyn do chłodnicy

 

Najważniejsze dla każdego posiadacza samochodu jest to, żeby silnik pracował sprawnie.  Aby miał on do tego właściwe warunki, niezbędny jest układ chłodzenia.

Obecnie rynek oferuje coraz więcej producentów płynów do chłodnic samochodowych, ponieważ to właśnie ten płyn trzeba regularnie wymieniać, po to aby silnik samochodu pozostawał sprawny, gdyż jest to niezbędny element procesu chłodzenia. Płyn do chłodnicy jest pośrednikiem między silnikiem, który daje ciepło do płynu a powietrzem, które w tym wypadku pełni rolę chłodzenia. W naszym sklepie znajdziesz profesjonalne płyny, które różnią się rodzajem a także ilością dodatków antykorozyjnych. W naszej ofercie znajdziesz najczęściej wybierany Prestone płyn do chłodnic. Z tej firmy znajdziesz nie tylko gotowy płyn do chłodnic, ale także płukacz układu chłodzenia oraz koncentrat płynu do chłodnic.

Oferujemy również takie firmy jak Borygo, K2 Kuler, GLYSANTIN oraz wiele innych.

 

 

Silikon wysokotemperaturowy

 

Silikon wysokotemperaturowy to szczeliwo, elastyczna płynna uszczelka odporna na działanie wysokich temperatur. Zastępuje ona tradycyjne uszczelnienia, które wykonane są najczęściej z włókna, korka czy azbestu. Podstawowym zadaniem silikonu do wysokich temperatur jest tworzenie elastycznych spoiw. Uszczelnia się nim kotły grzewcze, kominy, przewody wentylacyjne. Bardzo często wykorzystywany jest w budownictwie a także znajdzie zastosowanie w sprzętach kuchennych. W sklepie motoryzacyjnym Hurtoils znajdziesz zarówno silikon wysokotemperaturowy jak i uniwersalny. Oferujemy produkty wiodących i sprawdzonych producentów, dlatego u nas znajdziesz potrzebny Ci silikon.

 

Preparat do czyszczenia wtryskiwaczy - niezbędna chemia samochodowa

 

Preparat do czyszczenia wtryskiwaczy należy stosować profilaktycznie. Zapobiega on osadzaniu się brudów oraz chroni układ paliwowy przed korozją.  Wtryskiwacze są jednym z najdroższych części samochodowych, związanych z bezpośrednim wtryskiem paliwa, dlatego warto o nie dbać. Preparaty te mają różne zastosowanie w zależności od tego jak bardzo zabrudzone są wtryski. Hurtoils staje naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferuje najlepsze środki do czyszczenia wtryskiwaczy, tak aby długo mogłeś cieszyć się dobrym stanem technicznym swojego samochodu. W naszym sklepie znajdziesz preparaty do czyszczenia wtryskiwaczy firm takich jak: K2, Xeramic, TEC2000, Millers oraz Liqui Moly.

 

 

Płyn do mycia silnika i pozostała najlepsza chemia samochodowa

Płyn do mycia silnika to nieodłączna chemia motoryzacyjna, która powinna znajdować się w Twoich kosmetykach samochodowych. Silnik to element samochodu, który niezwykle łatwo i szybko się brudzi. Aby nasz silnik pozostał bezawaryjny, należy o niego odpowiednio dbać. Nasz sklep oferuje bestsellerowy płyn do mycia silnika K2 akra, który skutecznie usuwa z silnika zanieczyszczenia oraz ślady smaru lub oleju.  A także wiele innych najlepszych producentów płynów do mycia silnika.

 

Nasze produkty, to bogaty wybór najlepszej chemii samochodowej. Znajdziesz u nas wymienione wyżej produkty, a także wiele innych potrzebnych płynów konserwacyjnych, płynów eksploatacyjnych, środków czyszczących, klei, uszczelniaczy, odrdzewiaczy oraz wiele innych produktów, które przydadzą się w pracach warsztatowych i nie tylko. Każdy miłośnik motoryzacji w sklepie Hurtoils znajdzie coś dla siebie.

 

 

pixel