Darmowa dostawa od 349,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ładowarki samochodowe

( ilość produktów: 8 )

Ładowarki samochodowe

W dzisiejszych czasach mobilność i nieustanny dostęp do energii to klucz do komfortowego podróżowania.

Pełne baterie, gdziekolwiek jesteś

Ładowarki samochodowe zapewniają szybkie i wydajne ładowanie Twoich urządzeń w trakcie jazdy. Dzięki naszej ofercie, nie musisz obawiać się o niski stan baterii w najmniej odpowiednim momencie.

Ładowarki do samochodu to niezbędny gadżet podczas każdej podróży. Nie istotne jest to czy wybieramy się na krótką przejażdżkę czy długą podróż, ładowarka samochodowa pomoże uniknąć problemów z rozładowanym telefonem. Wsparcie urządzeń elektronicznych jest w tych czasach niesamowicie istotne i przydatne. To właśnie na telefonie często sprawdzamy trasy, korzystamy z nawigacji czy włączamy muzykę. Dlatego właśnie dobra ładowarka samochodowa jest bezwzględnie potrzebna w każdym samochodzie.  Ładowarki samochodowe wpina się do gniazda zapalniczek i w ten sposób podłączamy telefon lub inne urządzenie elektroniczne.

Ładowarka samochodowa do telefonu - ładowarki do samochodu USB

Ładowarka jest niezwykle przydatnym urządzeniem jednak należy pamiętać o tym, aby była dobrze dopasowana do potrzeb telefonu. Musi być ona kompatybilna z podłączonym urządzeniem. Musi być tak skonstruowana, aby bezpiecznie ładowała oraz aby urządzenie nie uszkodziło się podczas jazdy. Hurtoils w swojej ofercie posiada:

Ładowarka samochodowa:

ADBL Speedy - szybka ładowarka samochodowa USB

AMIO 01027 3X USB

Ładowarka 1xUSB 1A czarna Maxlife MXCC-01

Forever USB-C 2.1A M-01

W ładowarkę powinni zaopatrzyć się szczególnie Ci, którzy mają w planach dłuższą podróż samochodem. Osoby które na przykład wybierają się na wakacje lub osoby, które często wyjeżdżają na delegacje po całej Polsce. Jazda, która trwa wiele godzin i jednoczesne np. używanie nawigacji czy puszczanie muzyki może doprowadzić do rozładowania się telefonu komórkowego. Jeśli nie znamy trasy na pamięć, ciężko będzie nam poruszać się samochodem po nieznanych miastach bez nawigacji, z której korzystamy podczas użytkowania telefonu.

Ładowarka samochodowa przyda się także, w sytuacji, gdy nagle niespodziewanie musimy gdzieś jechać a nasz telefon ma niski poziom baterii. Dzięki temu w trakcie jazdy możemy naładować telefon, nie martwiąc się o jego rozładowanie. Jak wszyscy wiedzą, w tych czasach naładowany i sprawny telefon to bardzo istotna kwestia. Dzięki niemu nie tylko możemy kontaktować się z innymi ludźmi, lecz także, pracować, płacić w sklepie, wysyłać ważne maile i wiele więcej. Dlatego istotne jest aby każdy miał ładowarkę zawsze pod ręką.

pixel