Darmowa dostawa od 349,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Odmrażacze do szyb

( ilość produktów: 15 )

Odmrażacze do szyb: Zimowe poranki bez oblodzeń

Twój ekspresowy sposób na czyste szyby.

Kiedy termometr spada poniżej zera, oblodzone szyby samochodu stają się codziennym wyzwaniem. Nasze odmrażacze do szyb to skuteczna broń przeciwko zimowym niespodziankom. W kilka chwil przekształcą szron i lód w łatwo zmywalny płyn, dając Ci klarowną widoczność w mroźne dni.

Odmrażacz do szyb

Odmrażacz do szyb staje się coraz bardziej popularnym produktem. Przede wszystkim z samego rana nie musimy używać skrobaczki do szyb, nierzadko marznąć przy tej czynności.

Chyba nikt nie lubi przed pracą czy uczelnią, przy minus 10 albo i 20 stopniach szorować skrobaczką przez 20 minut szybę, marznąc przy tym i męcząc się. Idealnym, szybkim i skutecznym sposobem są odmrażacze do szyb. Usuną szron i lód z szyby i ochroni przed kolejnym oblodzeniem. Pamiętajmy, że odpowiednio dobra widoczność, szczególnie w okresie zimowym, zwiększa bezpieczeństwo jazdy. Dzięki odmrażaczom, oszczędzamy czas, siłę, a także szybę, gdyż nie rysujemy jej, w przeciwieństwie do skrobania. Tym produktem równie szybko i sprawnie możemy odmrozić także pióra wycieraczek.

Wystarczy jedynie spryskać szybę, i wycieraczki, wsiąść do rozgrzewającego się samochodu i odczekać chwilę zanim preparat zacznie działać. Wówczas szyby zaczną się odmrażać. Najczęściej, aby zebrać pozostałości należy użyć jedynie wycieraczek - w zależności od stopnia oblodzenia szyby. Dodatkowym atutem używania odmrażacza do szyb jest to, że unikamy wszelkiego rodzaju zarysowań. Może do nich dochodzić podczas używania skrobaczki, lub nierzadko używanej karty płatniczej.

Najlepsze odmrażacze do szyb

Analizując rankingi, dostępne na wielu stronach zdecydowanym faworytem w odniesieniu do odmrażaczy do szyb jest produkt - Frost Eater High Speed Deicer marki ADBL

Ten odmrażacz do szyb charakteryzuje się błyskawicznym działaniem. Sprawdza się w przypadku szyb, lusterek, a nawet i zamków. Jest przystosowany do ekstremalnych temperatur nawet do -60 stopni Celsjusza.

 

Ile kosztuje odmrażacz do szyb

Najczęściej odmrażacze do szyb kosztują od kilkunastu złotych. W naszym sklepie są dostępne także odmrażacze z niewidzialną wycieraczką, produkt ten nie tylko rozmraża lód i śnieg, ale co ważne tworzy hydrofobową powłokę, chroniąc szybę przed ponownym zamrażaniem. Koszt takiego produktu wynosi ok. 50 zł.

Reasumując, w ofercie naszego sklepu masz możliwość zakupienia oryginalnych produktów, sprawdzonych producentów. W przypadku odmrażaczy do szyb oferujemy produkty w sprayu a także z atomizerem. Tak jak wcześniej wspominaliśmy, dla wymagających klientów polecamy odmrażacz do szyb z niedzielną wycieraczką.

Jakie są rodzaje odmrażaczy do szyb?

Odmrażacze alkoholowe

Opierają się głównie na alkoholach takich jak etanol czy izopropanol. Szybko obniżają temperaturę zamarzania wody.

Odmrażacze na bazie glikolu

Używają glikolu (często glikolu etylenowego) jako głównego składnika. Mają też właściwości antyzamarzające.

Odmrażacze w aerozolu

W formie sprayu umożliwiające łatwe i szybkie nałożenie na powierzchnię szyby.

Odmrażacze w formie żelu

Dzięki gęstej konsystencji długo pozostają na szybie, działając efektywnie przez dłuższy czas.

Odmrażacze z dodatkiem oleju

Niektóre produkty mają dodatek oleju, który działa smarująco na mechanizmy wycieraczek i zabezpiecza przed ponownym zamarzaniem.

Naturalne odmrażacze

Wykorzystując takie składniki jak sól czy roztwory na bazie octu, stanowią ekologiczną alternatywę dla tradycyjnych produktów.

Odmrażacze z dodatkiem detergentów

Niektóre odmrażacze mają w składzie detergenty, które jednocześnie oczyszczają szybę podczas odmrażania.

 

pixel