Darmowa dostawa od 349,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

18' 450mm

( ilość produktów: 3 )

Pióra wycieraczek 18 cali (45 cm)

Utrzymuj czystość szyby nawet w najtrudniejszych warunkach.

Dopasowanie i wydajność

Pióra wycieraczek o długości 18 cali (45 cm) zostały zaprojektowane z myślą o najwyższym standardzie działania. Znakomicie radzą sobie z usuwaniem wody i zanieczyszczeń z powierzchni szyby, zapewniając jasny i nieskazitelny widok w każdych warunkach pogodowych. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii i wysokiej jakości materiałów, charakteryzują się wyjątkową trwałością, skutecznością oraz odpornością na czynniki atmosferyczne. Wybierając pióra wycieraczek 18 cali, inwestujesz w komfort i bezpieczeństwo każdej podróży.

W jakich samochodach stosujemy wycieraczki 18 cali ( 45 cm ) ?

Wycieraczki o długości 18 cali (45 cm) są stosowane w wielu różnych modelach samochodów. Z tego powodu zalecamy zapoznanie się z instrukcją obsługi samochodu lub skonsultowanie się z serwisem lub warsztatem aby sprawdzić czt wybieramy właściwy rozmiar wycieraczek.

Niektóre samochody mogą wymagać różnej długości wycieraczek dla strony kierowcy i pasażera.

Poniżej znajduje się lista niektórych samochodów, które mogą używać wycieraczek o długości 18 cali (45 cm):

  • Niektóre modele BMW Serii 3
  • Część modeli Audi A4
  • Niektóre wersje Mercedes-Benz Klasy C
  • Pewne modele Forda Mondeo

Pamiętaj jednak, że to są tylko przykładowe modele i wymiary wycieraczek mogą się różnić nawet w ramach tych samych modeli w zależności od rocznika produkcji. Dlatego zawsze należy sprawdzić specyfikację swojego samochodu, aby upewnić się, że wybierasz odpowiedni rozmiar wycieraczek.

pixel